I díky dvěma asistencím Jaromíra Jágra hokejisté Omsku porazili druhý nejlepší tým Kontinentální ligy Ufu 3:2 v prodloužení. Po nedohraném utkání s Čechovem, které po hromadné bitce skončilo pro oba týmy kontumací, si Avangard připsal cenné dva body.

Jágr, jenž v předchozích třech odehraných zápasech vyšel bodově naprázdno, pomohl svými přihrávkami ve druhé třetině získat Omsku vedení 2:0. Hosté vyrovnali v 58. minutě a Patrick Thoresen poté dokonce přidal třetí gól, ale rozhodčí trefu neuznali, protože norský útočník kopl puk do branky bruslí.

Prodloužení ukončil po dvou minutách a 14 sekundách svým druhým gólem v zápase Timofej Šiškanov. Omsk porazil Ufu stejně jako loni v prvním kole play off, do kterého tým Salavat Julajev vstupoval coby vítěz základní části v roli velkého favorita.