Francouzský fotbalista Franck Ribéry dnes strávil tři hodiny na policejní stanici v Marseille, kde vypovídal v souvislosti s vyšetřováním jeho pět let starého přestupu z Galatasaraye Istanbul do Olympiqué Marseille. Stalo se tak téměř čtyři měsíce poté, co policie prohledala sídlo jihofrancouzského klubu a zadržela některé účetní a administrativní dokumenty.
Nynější hvězda Bayernu Mnichov přestoupila v roce 2005 do Marseille za podezřelých okolností. Turecký klub tehdy obvinil Ribéryho z porušení kontraktu, hráč se bránil, že mu klub čtyři měsíce neplatil výplatu. Na údajné nesrovnalosti kolem přestupu upozornil až v září loňského roku bývalý Ribéryho agent Bruno Heiderscheid.
Podívejte se na sestřih nejlepších Ribéryho momentů v Bayernu
Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit



