Slovenští fotbalisté vstoupili do přípravy na mistrovství světa v JAR porážkou. V domácím zápase s Norskem sice byli aktivnějším celkem, po několika hrubkách v obraně však prohráli 0:1. Jediný gól dal Morten Moldskred.

Slovensko ukázalo 99 dní před startem šampionátu nevyrovnanou formu. Po celý zápas se sice tlačilo do ofenzivy a mělo povedené pasáže hry, kdy Nory přehrávali, ale nevyrovnalo se hrubých chyb v obraně. Norové čekali na svou šanci a ta přišla v 67. minutě. Ďurica se nechal obejít a vyražený míč poslal do branky Moldskred.

Po změně stran mohli Norové ještě zvýšit, když ve dvou postupovali na osamoceného brankáře Muchu. Vlastní váhavostí v koncovce však nadějnou příležitost nevyužili, podobně jako domácí hráči ve svých několika šancích. Nejblíže brance byl již v první půli Štrba, který z přímého kopu trefil tyč.