Zatímco proti Žilině nastoupila Sparta s notně "děravou“ sestavou, tentokrát měla vyjma Kladrubského, Pamiče a Kadlece k dispozici kompletní základní sestavu. Jenže i matadoři typu Matějovského či Sionka hráli naprosto bez sebevědomí, herní projev Sparty postrádal myšlenku i kvalitu. Akce zastavovala velká nepřesnost přihrávek.

Plzeň hrála opatrně. Nebezpečnou akci ale předvedla zkraje utkání, když Rezek sebral míč Krobovi a připravil Horváthovi výbornou palebnou pozici. Tvrdou ránu však vytěsnil Blažek. Druhý střelecký pokus na něj šel až v 60. minutě, tentokrát už ale Jiráček po Horváthově přihrávce pálil přesně. Sparta mohla odpovědět ve druhé minutě nastaveného času, kdy se Wilfried ocitl těsně před brankářem Pavlíkem, ale překonat ho nedokázal. "Kotelníci“ Sparty pak na něj začali házet drobné předměty a lít pivo... Vzápětí zápas skončil.

Další dvě utkání šestého kola skončila smírně. Příbram po deseti letech bodovala v Liberci, odkud si přivezla bezbrankovou remízu, Ústí nad Labem hrálo na Slovácku 1:1. Domácí hráli od 12. minuty bez vyloučeného Kubáně a v 60. minutě se díky Švacarově proměněné penaltě dostali do vedení, jenže o devět minut později Volek vyrovnal.

6. kolo první fotbalové ligy:
AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň 0:1
Branky: 60. Jiráček. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: Adiaba - Pavlík, Petržela, Bystroň. Diváků: 7943. Poločas 0:0.

Sestavy:
Sparta: Blažek - Adiaba, Brabec, Řepka, Krob - Sionko, Matějovský, Kucka (54. Vachoušek), Hoheneder (71. Hejda), Jeslínek (71. Kweuke) - Wilfried. Trenér Chovanec.
Plzeň: Pavlík - Rajtoral, Navrátil, Bystroň, Limberský - Petržela (85. Ševinský), Rada, Horváth (78. Bakoš), Jiráček (66. Střihavka) - Kolář - Rezek. Trenér Vrba.

Slovan Liberec - 1. FK Příbram 0:0
Rozhodčí: Franěk - Mencl, Koval. ŽK: Vácha, Štajner (oba Liberec). Diváci: 3980.

Sestavy:
Liberec: Bičík - Gebre Selassie, Dejmek, Kelič, Fleišman - Martan (61. Vojta), Vácha (81. Nezmar), Gecov, Bosančič (75. Papoušek) - Štajner - Kerič. Trenér: Petřík.
Příbram: Hruška - Plašil, Ricka, J. Štochl, Nohýnek - Klesa (90. M. Štochl), Borek, Tarczal, Pleško (79. Divíšek) - Jurdík (56. Wágner), Huňa. Trenér: Hřídel.

1. FC Slovácko - FK Ústí nad Labem 1:1 (0:0)
Branky: 60. Švancara z pen. - 69. Volek. Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Urban. ŽK: Ondřejka - Volek, Martykán. ČK: 12. Kubáň (Slovácko). Diváci: 5562.

Sestavy:
Slovácko: Filipko - Kuncl, R. Mezlík, Košút, Kubáň - Fujerik (82. Szmek), Kordula, Volešák, V. Valenta - Ondřejka (73. J. Valenta), Švancara (63. Urbánek). Trenér: Soukup.
Ústí nad Labem: Novák - Polák, Džuban, M. Valenta, Vrtělka (56. Benčík) - Doležal, Martykán, Zachariáš, Volek (78. Gibala) - Krbeček (46. Kraut), Jindráček. Trenér: Habanec.