BBVA (Banco Bilbao Vizcaya Argentaria) je rovněž hlavním sponzorem španělské nejvyšší fotbalové soutěže. Od spolupráce s NBA si slibuje hlavně posílení své pozice na americkém trhu a celkové zvýšení prestiže.
„Tato dohoda posílí vnímání BBVA jako „banky sportu“,“ uvedl šéf pro komunikaci Gregorio Pandero. Nové partnerství oficiálně odstartuje ve Španělsku, kde na začátku října hraje vítěz Euroligy Barcelona s šampionem NBA LA Lakers v rámci evropské tour zámořského klubu.
BBVA Group má přes 48 milionů klientů, je sedmou největší finanční institucí v západním světě, funguje ve více než 30 zemích.
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.
Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit






