Senzační tažení fotbalistů Mohuče německou ligou pokračuje. V 6. kole dokázala Mohuč zvítězit na půdě mistrovského Bayernu Mnichov 2:1 a v tabulce zůstává první bez ztráty bodu. Skvělý start zažívá i Borussia Dortmund, která vyhrála popáté za sebou a je druhá.

Mohuč pokračuje v pohádkovém úvodu sezony. Stoprocentní bodovou bilanci si udržela díky rychlé akci po pravé straně, na jejímž konci se z otočky trefil útočník Ádám Szalai.

Útok Bayernu se nedokázal v lize na domácím hřišti potřetí za sebou gólově prosadit. Mnichovské střelce zastoupil těsně před přestávkou stoper hostů Bo Svensson, jenž srovnal vlastní brankou na 1:1.

Dortmund dokázal po porážce z prvního kola vyhrát už pět utkání, během nichž navíc nastřílel 16 branek. S patnácti body zažívá nejlepší ligový start od mistrovské sezony 2001/02. K vítězství 3:1 na hřišti St. Pauli přispěl dvěma brankami Kevin Grosskreuz, už čtvrtou branku v ročníku si připsal Japonec Šindži Kagawa, který se stává novou hvězdou soutěže.

K domácí remíze Schalke s Mönchengladbachem pomohl svou první brankou v Německu španělský kanonýr Raúl. Gelsenkirchenský klub ještě o přestávce prohrával 0:2, v druhém poločase se ale nejprve potřetí za sebou i v sezoně trefil Klaas-Jan Huntelaar a jeho bývalý spoluhráč z Realu Madrid Raúl srovnal tři minuty před koncem.

Celý zápas strávil na lavičce český útočník Martin Fenin, jehož Frankfurt si poradil doma 2:0 s Norimberkem. Eintracht si připsal druhou výhru v sezoně a s šesti body se v tabulce dotáhl na svého soupeře.

Leverkusen zvítězil ve Stuttgartu 4:1, u druhé branky hostí asistoval český obránce Michal Kadlec, jenž přesným centrem vybídl ke skórování Vidala.

V severoněmeckém derby zvítězily Brémy nad Hamburkem 3:2. Domácí nejprve v prvním poločase získali v rozmezí tří minut dvoubrankové vedení, trefili se Marko Marin a Hugo Almeida, ve druhém poločase ale ve stejném časovém rozpětí vyrovnáli za Hamburk Ruud van Nistelrooij a Jonathan Pitroipa. Výhru vystřelil Brémám druhým gólem v zápase Almeida. Za hosty odehrál celá zápas záložník David Jarolím, brankář Jaroslav Drobný byl celý zápas na lavičce HSV.

Německá fotbalová liga - 6. kolo:
Bayern Mnichov - Mohuč 1:2 (45. vlastní Svensson - 15. Allagui, 77. Szalai), Frankfurt - Norimberk 2:0 (17. Gekas, 88. Chris), Schalke - Mönchengladbach 2:2 (52. Huntelaar, 87. Raúl - 15. Daems z pen., 43. Bradley), St. Pauli - Dortmund 1:3 (25. Hennings - 17. a 60. Grosskreutz, 50. Kagawa), Stuttgart - Leverkusen 1:4 (52. Kuzmanovič - 19. Hyypiä, 21. Vidal, 69. Balitsch, 88. Sam), Brémy - Hamburk 3:2 (28. a 85. Almeida, 25. Marin - 59. Van Nistelrooij, 63. Pitroipa).