Souboj nejslavnějších aktivních českých hokejistů Jaromíra Jágra a Dominika Haška vyzněl v KHL jasně pro osmatřicetiletého útočníka. Omsk vyhrál i díky Jágrově trefě na ledě Spartaku Moskva 5:2 a pětačtyřicetiletý Hašek zápas ani nedochytal.

Hašek pustil do branky náhradníka Jachina čtyři minuty poté, co ho v 42. minutě překonal Dmitrij Sjomin a zvýšil na 4:1 pro Omsk. Stejně jako v předchozím vzájemném duelu s Avangardem tak inkasoval čtyřikrát a připsal si porážku.

Na rozdíl od prvního duelu se tentokrát prosadil Jágr, jenž 25 sekund před první sirénou využil ideální přihrávky Kaljužného a zblízka nedal Haškovi šanci. Dvě přihrávky si připsal Roman Červenka a potvrdil svou pozici nejproduktivnějšího Čecha v KHL, Jágr a obránce Martin Škoula zaznamenali po jedné nahrávce.

Nečekaným výsledkem skončil zápas Nižněkamsku s Magnitogorskem. Domácí Něftěchimik deklasoval nejlepší tým Východu 8:1.