Český útočník Martin Havlát si v pátečním utkání NHL připsal gól a asistenci, přesto čtvrtou porážku Minnesoty v řadě neodvrátil. Wild na svém ledě podlehli v penaltovém rozstřelu Calgary 2:3, přičemž rozhodující nájezd proměnil Rene Bourque. Havlát se ziskem dvou bodů posunul už na druhou příčku kanadského bodování českých hráčů v NHL.

V čele produktivity českých hokejistů v soutěži je nadále útočník Milan Hejduk, který byl jediný střelcem Colorada na ledě Caroliny. Rodák z Ústí nad Labem ve spolupráci s Kevinem Shatterinkem dotáhli ve třetí třetině do gólové podoby přečíslení dva na jednoho a vynutili pro tým prodloužení. V něm rozhodl Brandon Sutter o druhém bodu pro Carolinu za výhru 2:1.

Výsledky NHL:
NY Rangers - NY Islanders 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Branky: 25. M. Staal, 60. B. Boyle. Střely na branku: 21:17. Diváci: 18.200.

Carolina - Colorado 2:1 v prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Branky: 45. Skinner, 62. Sutter - 53. Hejduk. Střely na branku: 30:35. Diváci: 16.277.

Buffalo - Columbus 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Branky: 6. Hecht, 15. Pominville, 33. Stafford, 56. Ennis, 60. Vanek. Střely na branku: 37:19. Diváci: 18.529.

Minnesota - Calgary 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Branky: 33. Bouchard (Havlát), 53. Havlát - 40. Giordano, 45. Tanguay, rozh. nájezd Bourque. Střely na branku: 22:32. Diváci: 17.130.

Chicago - Vancouver 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Branky: 32. Glass, 46. Ehrhoff, 56. H. Sedin. Střely na branku: 32:18. Diváci: 21.737.

Anaheim - Detroit 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Branky: 2. Franzén, 35. Holmström, 39. Cleary, 60. Filppula. Střely na branku: 41:29. Diváci: 15.173.