Český útočník Tomáš Fleischmann zazářil ve středečním utkání NHL, když hattrickem zařídil vítězství Colorada na ledě Chicaga 4:3.

Všechny tři góly vstřelil v třetí třetině, prvními dvěma, které padly v přesilových hrách v rozmezí 3 minut a 13 sekund, získal pro Colorado rozhodující náskok 3:1. Poslední zásah v 55. minutě znamenal vedení 4:2.

Fleischmann tak pouze potvrdil svou skvělou formu, do které se dostal po výměně z Washingtonu na konci listopadu. V sedmi zápasech v dresu Avalanche zaznamenal deset bodů za pět gólů a stejný počet asistencí.

Výsledky NHL:

Buffalo – Boston 3:2, New Jersey – Phoenix 3:0, Pittsburgh – NY Rangers 1:4, Washington – Anaheim 1:2 v prodl., Detroit – St. Louis 5:2, Tampa Bay – Atlanta 2:1 po sam. n., Florida – Carolina 3:4, Nashville – San Jose 3:2, Chicago – Colorado 3:4, Montreal – Philadelphia 3:5, Vancouver – Columbus 3:2 v prodl.