Nejsledovanějším aktérem duelu veteránů byl legendární útočník Mario Lemieux, který si zahrál v zápase poprvé po pěti letech, a přihrávkami se podílel na dvou gólech domácího týmu.

"Nohy nejsou nic moc," prohlásil během zápasu na 2x20 minut pětačtyřicetiletý Kanaďan, který se proháněl po ledě s modrým kulichem na hlavě.

Šestinásobný nejproduktivnější hráč NHL přihrál v 5. minutě na úvodní gól Robu Brownovi, pak si v přesilovce připsal asistenci u branky Rona Francise. Na konečných 5:5 vyrovnal 45 sekund před koncem někdejší washingtonský kanonýr Slovák Petr Bondra. Do mužstva Capitals byl pozván i bývalý československý hokejista Michal Pivoňka.

"Byla to zábava, bylo prima počasí. Už jenom vidět znovu ty staré tváře bylo bezva," pochvaloval si Lemiex po utkání, které na stadionu Heinz Field sledovalo zhruba deset tisíc diváků.