Povedenou premiéru v dresu Liverpoolu má za sebou uruguayský útočník Luis Suárez, který přišel do anglického celku z Ajaxu Amsterdam. V zápase 25. kola anglické ligy proti Stoke přišel na hřiště až v 63. minutě, ale už v 79. minutě uzavřel gólem skóre na 2:0. Liverpool zvítězil potřetí za sebou a nedostal gól.

Carroll ještě nehrál

Soupeř Sparty v Evropské lize v poslední den přestupního období udělal zemětřesení v útoku, ale Andyho Carrolla, který přišel za 35 milionů liber z Newcastlu, ještě trenér nevzal ani na lavičku.

Liverpool, který vyzve za dva týdny v Evropské lize Spartu, nastoupil v sestavě: Reina – G. Johnson, Škrtel, Agger, Kyrgiakos, Kelly – Lucas – Meireles (75. Shelvey), Gerrard, Aurelio (63. Suárez) – Kuijt.

Také v dalších středečních zápasech se uplatnily nové posily. Daniel Sturridge v prvním utkání po příchodu na hostování z Chelsea zajistil Boltonu vítězství 1:0 nad Wolverhamptonem. Svůj první gól v novém dresu vstřelil až v poslední minutě.

Hráli Kováč i Jiránek

Mezi střelce se zapsal i Robbie Keane, který přišel pomoci West Hamu k záchraně. Gólem pomohl k výhře 3:1 nad Blackpoolem. Dvakrát se za vítěze trefil Obinna, který v nedělním pohárovém utkání dal hattrick. Posledních sedm minut za West Ham odehrál i Radoslav Kováč.

Nastoupil také i Martin Jiránek, který v obraně pomohl Birminghamu k remíze 2:2 s favorizovaným Manchesterem City.

25. kolo: Birmingham – Manchester City 2:2 (23. Žigič, 77. Gardner z pen. – 5. Tévez, 41. Kolarov), Blackburn – Tottenham 0:1 (4. Crouch), Blackpool – West Ham United 1:3 (42. Adam – 24. a 44. Obinna, 37. Keane), Bolton – Wolverhampton 1:0 (90. Sturridge), Fulham – Newcastle 1:0 (67. Duff), Liverpool – Stoke 2:0 (47. Meireles, 79. Suárez).

1. Manchester United         24 15 9 0 54:22 54
2. Arsenal                           24 15 4 5 50:23 49
3. Manchester City             25 13 7 5 39:22 46
4. Chelsea                         24 13 5 6 46:21 44
5. Tottenham                     24 11 8 5 33:26 41
6. Sunderland                    25 9 10 6 30:28 37
7. Liverpool                        25 10 5 10 33:31 35
8. Bolton                            25 8 9 8 35:35 33