Brankář Pittsburghu Brent Johnson si splnil "sen" a ani mu moc nevadilo, že kvůli své první bitce v NHL přišel o čisté konto. Díky jeho 20 zákrokům vyhráli Penguins nad New Yorkem Islanders 3:0, v poslední minutě se však Johnson zapojil do bitky s Rickem DiPietrem a předčasně putoval pod sprchy. Závěrečných sedmnáct sekund tak musel dochytat Marc-Andre Fleury.

Poté, co u branky Islanders došlo k hromadné potyčce, přebruslil Johnson celé kluziště, odhodil lapačku s vyrážečkou a vrhl se na DiPietra. Souboj gólmanů ale trval jen chviličku, Johnson se jednou napřáhl a hned po první ráně poslal DiPietra k ledu.

"V nižších soutěžích a ještě jako junior jsem se popral několikrát, ale v NHL to bylo poprvé. Toužil jsem po tom už dávno, asi je to výsledek nějaké frustrace," uvedl Johnson, jenž odchytal teprve třetí utkání od vánoční přestávky.

DiPietro po utkání neskrýval svou natékající tvář. "Byla to bitka, takové věci se stávají. On má prostě delší ruce," poznamenal.