Golfový světový žebříček zažil pěkný průvan. Němec Martin Kaymer se stal novou světovou jedničkou a teprve druhým Němcem v historii. Tím prvním byl hned při vzniku světového žebříčku Bernhard Langer v roce 1986 a na první příčce vydržel tři týdny.
O vedení přišel Angličan Lee Westwood, který loni v listopadu sesadil z golfového trůnu Tigera Woodse po dlouhých 281 týdnech. Sám vydržel na prvním místě sedmnáct týdnů, ale poté, co na turnaji Accenture Match Play Championship vypadl už ve druhém kole, přišel o pozici lídra.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







