Golfový světový žebříček zažil pěkný průvan. Němec Martin Kaymer se stal novou světovou jedničkou a teprve druhým Němcem v historii. Tím prvním byl hned při vzniku světového žebříčku Bernhard Langer v roce 1986 a na první příčce vydržel tři týdny.

O vedení přišel Angličan Lee Westwood, který loni v listopadu sesadil z golfového trůnu Tigera Woodse po dlouhých 281 týdnech. Sám vydržel na prvním místě sedmnáct týdnů, ale poté, co na turnaji Accenture Match Play Championship vypadl už ve druhém kole, přišel o pozici lídra.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se