Hokejisté Avangardu Omsk prohráli i druhé domácí utkání čtvrtfinálové série play off Kontinentální ligy proti Magnitogorsku. Přestože domácí ještě dvě minuty před koncem třetí třetiny vedli 3:2, nakonec podlehli 3:4 brankou Juhamattiho Aaltonena ze čtvrté minuty prodloužení.

Omsk po středeční porážce přestoupil útočné řady a nejproduktivnější hráč týmu Roman Červenka přišel o své krajany Petra Vampolu a Jaromíra Jágra, kteří byli přeřazeni do třetí formace. Červenka se však s novými partnery rychle sžil a v sedmé minuté po asistenci obránce Martina Škouly zvýšil již na 2:0.

Domácí náskok ztratili, v úvodu závěrečné třetiny však Červenka připravil třetí gól pro Jegora Averina a zdálo se, že se nejlepší tým základní části dočká první čtvrtfinálové výhry. Magnitogorsk však krátce před koncem normální hrací doby využil zaváhání Omsku při založení útočné akce a obrat dokonal v prodloužení.

Třetí zápas série se hraje v neděli na ledě Magnitogorsku.