Jaké jsou vaše první pocity po nešťastném konci sedmého zápasu?
Obrovské zklamání. Ale musím říct, že jsme odehráli skvělé utkání. Je škoda, že jsme takhle nehráli od začátku. Do tý série jsme vstoupili laxně a to nás bohužel stálo celou sérii. Kdybychom takhle hráli od začátku, jako v těch posledních třech zápasech, tak jsme soupeře vyřadili. I tak ale musím poděkovat hráčům, všichni jsme hráli na dvě stě procent a na tom ledě to bylo vidět.

Už se zdálo, že máte zápas ve svých rukách. Nakonec jste Slavii povolili vyrovnat na 3:3 a v prodloužení jste dostáli z ojedinělé akce rozhodující gól.
Tenhle zápas je hořká pilulka. Je frustrující, když jsme byli pořád ve vedení a nechali jsme si to takhle ujít v posledních dvou minutách. Je to trestuhodný, na to se nedá víc říct.

Co se s vámi stalo ve třetí třetině? Vedli jste 2:0 a pak 3:1, přesto jste zápas nakonec ztratili.
Myslím si, že jsme zbytečně moc zalezli. Samozřejmě jsme to chtěli ubránit. V prodloužení jsme hráli skvěle, bušili jsme jak hluší do vrat. A pak jsme na druhé straně zbytečně chybovali, nerozebrali si hráče a dostali rozhodující gól.

Jak moc byl pro vývoj zápasu rozhodující výkon brankáře Miroslava Kopřivy?
Za stavu 3:1 a hlavně v prodloužení Slavii hodně podržel. Ale dnes to bylo spíše o nás. Myslím si, že jsme asi urazili hokejového boha hlavně na začátku série. A teď se k nám štěstí otočilo zády. Tak to občas v hokeji chodí.