Těžké časy prožívá fotbalová Slavia. Pokud do konce dubna nesplatí desetimilionové dluhy, které má zejména vůči hráčům, nedostane licenci pro příští ligový ročník a hrozí jí sestup až do třetí ligy.

Platil věří

Během dohrávaného zápasu 24. ligového kola Slavia - Slovácko promluvil v ČT šéf klubu Miroslav Platil, který už dříve prohlásil, že jestli nesežene do týdne požadovanou částku, sám na svou funkci rezignuje. Situaci ale podle svých slov vidí pozitivně.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se