Těžké časy prožívá fotbalová Slavia. Pokud do konce dubna nesplatí desetimilionové dluhy, které má zejména vůči hráčům, nedostane licenci pro příští ligový ročník a hrozí jí sestup až do třetí ligy.
Platil věří
Během dohrávaného zápasu 24. ligového kola Slavia - Slovácko promluvil v ČT šéf klubu Miroslav Platil, který už dříve prohlásil, že jestli nesežene do týdne požadovanou částku, sám na svou funkci rezignuje. Situaci ale podle svých slov vidí pozitivně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









