Plénum Českého olympijského výboru udělilo dnes Cenu Jiřího Gutha-Jarkovského rychlobruslařce Martině Sáblíkové, která se této pocty dočkala už v roce 2007.

Milan Jirásek toto ocenění zdůvodnil jejími vynikajícími loňskými výsledky. Ve Vancouveru si dojela pro dvě zlaté a jednu bronzovou medaili a stala se tak nejúspěšnější českou sportovkyní v dějinách zimních olympijských her. V těchto dnech však Martina už myslí na začátek cyklistické sezony, protože svoji všestranost chce potvrdit v silniční časovce.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se