Plénum Českého olympijského výboru udělilo dnes Cenu Jiřího Gutha-Jarkovského rychlobruslařce Martině Sáblíkové, která se této pocty dočkala už v roce 2007.
Milan Jirásek toto ocenění zdůvodnil jejími vynikajícími loňskými výsledky. Ve Vancouveru si dojela pro dvě zlaté a jednu bronzovou medaili a stala se tak nejúspěšnější českou sportovkyní v dějinách zimních olympijských her. V těchto dnech však Martina už myslí na začátek cyklistické sezony, protože svoji všestranost chce potvrdit v silniční časovce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




