Hokejisté uvěřili kouzelné síle silikonových náramků. Nosí je hokejoví reprezentanti, extraligoví mistři z Třince, pohár nad hlavu s nimi zvedali i florbalisté mistrovského Tatranu. V březnu ho měl při bronzovém sedmiboji na zápěstí i veterán Roman Šebrle.
Silikonové náramky, s kterými poprvé přišel před pár lety cyklistický mág Lance Armstrong, jim všem prý dodávají sílu. A nejen tu, několika z nich prý kousek gumy pomohl od nemoci, cítí se vyrovnanější a ohebnější.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





