Hokejisté uvěřili kouzelné síle silikonových náramků. Nosí je hokejoví reprezentanti, extraligoví mistři z Třince, pohár nad hlavu s nimi zvedali i florbalisté mistrovského Tatranu. V březnu ho měl při bronzovém sedmiboji na zápěstí i veterán Roman Šebrle.

Silikonové náramky, s kterými poprvé přišel před pár lety cyklistický mág Lance Armstrong, jim všem prý dodávají sílu. A nejen tu, několika z nich prý kousek gumy pomohl od nemoci, cítí se vyrovnanější a ohebnější.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se