Velké očekávání, ale slabý výkon a dlouhé trápení proti outsiderovi ze Slovinska. Slovenští hokejisté v prvním utkání mistrovství světa zklamali.
"Měli jsme dost šancí, ale nebyli jsme schopní dát gól. Sami jsme si to ztížili. Ale vítězství je vítězství. Tři body se počítají, i když to bylo hodně těžké," řekl po zápase kapitán Pavol Demitra.
Byli jste snad před vyprodanou halou nervozní?
Nervozita trošku byla. Hlavně když jsme dostali gól. Musíme se zlepšit. Věřím, že to půjde.
Kvůli čekání na posily z NHL vás na střídačce nebyl plný počet. Dalo se to zvládnout?
Určitě ano. Led je docela těžký, hlavně na začátku. Lepí se a těžko se ovládá. Ale soupeř je na tom stejně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





