Sezonu jste strávil v prvoligovém Ústí nad Labem, teď najednou hrajete mistrovství světa. To musí být velký skok...

Je to jiné, ale mě to nepřijde až tak obrovský rozdíl. V první lize se člověk dostane rychleji do šance, v tom je asi ten rozdíl. Možná i v rychlosti.

Nemáte na všechno méně času?

Jak kdy. Když jsme ve čtvrtfinále hráli s Vrchlabím, tam člověk neměl čas vůbec na nic. Někdy mi přišlo, že jich hraje sedm.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se