Čeští hokejisté nastoupili opět po roce k zápasu na světovém šampionátu. Jejich soupeřem je Lotyšsko, s kterým v historii MS zatím ani jednou neprohráli.

Pro obhájce zlata to ale nebude vůbec jednoduchý vstup do turnaje. V posledním vzájemném duelu vydřeli po vyrovnaném průběhu vítězství 3:1 a všichni si jistě pamatují na olympijský turnaj ve Vancouveru, kde Češi přehráli soupeře z Pobaltí až v prodloužení.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se