Čeští hokejisté nastoupili opět po roce k zápasu na světovém šampionátu. Jejich soupeřem je Lotyšsko, s kterým v historii MS zatím ani jednou neprohráli.
Pro obhájce zlata to ale nebude vůbec jednoduchý vstup do turnaje. V posledním vzájemném duelu vydřeli po vyrovnaném průběhu vítězství 3:1 a všichni si jistě pamatují na olympijský turnaj ve Vancouveru, kde Češi přehráli soupeře z Pobaltí až v prodloužení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



