Odchovanec pražské Slavie po úvodním zápase na MS přiznal, že ho síla Lotyšů vůbec nepřekvapila. "Věděli jsme, že proti Lotyšsku to bude těžký zápas. Oni mají polovinu týmu z KHL," řekl střelec uklidňujícího čtvrtého gólu.
"V posledních dvou zápasech na nás zahráli velmi dobře a my jsme se proti nim trápili. O to víc nás těší, že jsme vstup do šampionátu zvládli," dodal Červenka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




