Fotbalisté Realu Madrid se rozloučili s Ligou mistrů v semifinále. Tým Josého Mourinha nedokázal na hřišti Barcelony smazat domácí manko 0:2 a po výsledku 1:1, v soutěži končí..

Kouč Mourinho na zápase nebyl přítomen. Poté, co kritizoval v úvodním duelu rozhodčí, měl zákaz vstupu na trávník. Na tribunu nakonec neusedl z bezpečnostních důvodů a duel sledoval v týmovém hotelu.

0. To byl počet střel Realu na branku Barcelony po závěrečném hvizdu prvního poločase. Bílý balet se v deštivém počasí nedostal k žádnému vážnějšímu ohrožení soupeřovy branky.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se