Stálice sportovního zpravodajství televize Nova nejraději vzpomíná na finále MS 1999, které komentoval. „Vyhráli jsme gólem Jana Hlaváče v prodloužení. Byla to velká euforie,“ zavzpomínal Tittelbach.
Bylo to jedno z mála mistrovství, které nevysílala Česká televize a tehdy to vyvolalo mnoho negativních reakcí. Sám Tittelbach se tím ale údajně vůbec nezabýval. „Byli jsme tam 14 dní a hned po konci jsme jeli domů, takže vůbec nebyl čas, abychom něco takového řešili,“ řekl.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





