Stálice sportovního zpravodajství televize Nova nejraději vzpomíná na finále MS 1999, které komentoval. „Vyhráli jsme gólem Jana Hlaváče v prodloužení. Byla to velká euforie,“ zavzpomínal Tittelbach.

Bylo to jedno z mála mistrovství, které nevysílala Česká televize a tehdy to vyvolalo mnoho negativních reakcí. Sám Tittelbach se tím ale údajně vůbec nezabýval. „Byli jsme tam 14 dní a hned po konci jsme jeli domů, takže vůbec nebyl čas, abychom něco takového řešili,“ řekl.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se