V čele světového hokeje je už skoro dvacet let a za tu dobu se velmi skamarádil s Alešem Hušákem. Šéf Mezinárodní hokejové federace René Fasel, původní profesí zubař, se o generálním řediteli Sazky zmínil, když porovnával pražskou O2 Arenu s bratislavskou halou, ve které se teď hraje mistrovství světa.

"Turnaj se mi moc líbí, je tu krásná hala, i když asi moc malá na takový šampionát. Řekl bych, že kapacita deset tisíc je zřejmě správnou cestou do budoucna, atmosféra je skvělá. Jsem velmi spokojený," řekl Fasel v rozhovoru s českými novináři.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se