Den volna přišel slovenským hokejistům vhod. Na mistrovství světa se jím zatím vůbec nedaří, po porážkách od Ruska a Německa jim reálně hrozí, že vůbec nepostoupí do play-off.
Klíčový útočník Michal Handzuš, který působí v Los Angeles, ale v rozhovoru pro HN říká: „Panika nehrozí. Dokud to máme ve svých rukách, tak situace není kritická.“
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





