I když se hrálo pět na pět, chvílemi to vypadalo jako česká přesilovka. Plekancův útok s Jágrem a Červenkou na křídlech si dělal ve slovenském pásmu, co chtěl. Ve federálním derby sice elitní česká formace gól nevstřelila, ale souhrou se evidentně dobře bavila.

„Tohle bylo hodně důležitý vítězství. Díky němu jsme si bez problémů zajistili čtvrtfinále a nemusíme se tím teď trápit,“ říkal po zápase útočník Tomáš Plekanec.

Tomáši, bylo to tak vyhecované utkání, jak se před zápasem říkalo?
Ani ne. Bylo to asi i tím, jak defenzivně Slováci hráli. To mě překvapili. My jsme hráli od druhé třetiny hráli opravdu výborně, byli jsme lepší.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se