I když se hrálo pět na pět, chvílemi to vypadalo jako česká přesilovka. Plekancův útok s Jágrem a Červenkou na křídlech si dělal ve slovenském pásmu, co chtěl. Ve federálním derby sice elitní česká formace gól nevstřelila, ale souhrou se evidentně dobře bavila.
„Tohle bylo hodně důležitý vítězství. Díky němu jsme si bez problémů zajistili čtvrtfinále a nemusíme se tím teď trápit,“ říkal po zápase útočník Tomáš Plekanec.
Tomáši, bylo to tak vyhecované utkání, jak se před zápasem říkalo?
Ani ne. Bylo to asi i tím, jak defenzivně Slováci hráli. To mě překvapili. My jsme hráli od druhé třetiny hráli opravdu výborně, byli jsme lepší.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







