Fotbalová Slavia, trýzněná nesplácenými dluhy, pozbyla licence. Atmosféru ještě vyhrotili fanoušci, kteří ve čtvrtek demolovali stadion v Edenu. Kdo za to může? Představme si muže, z nichž každý nese větší či menší dílek viny. Fotogalerii najdete v záložce nad článkem.

VLADIMÍR LEŠKA

Dvanáct let působil ve vedení klubu, povětšinu času jako generální ředitel. Byl u převodu vlastnictví z Borise Korbela na Kellnerův PPF i z PPF na britský ENIC. Byl u mistrovského titulu a semifinálové účasti v Poháru UEFA v sezoně 1995/96. Byl ale také u rozprodeje hráčů z tohoto slavného týmu, jehož výtěžek se jaksi rozplynul. A hlavně byl u nesčetných pokusů Slavie projít kvalifikací do Ligy mistrů. V jeho případě vždy marných.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se