Na tváři měl šrámy, ale jinak už vypadal v pořádku. Den po ošklivém zákroku od Arťuchina český útočník Milan Michálek říkal: "Je to lepší než včera, ale ještě mě bolí hlava, doufám, že to bude lepší." Šestadvacetiletý forvard Ottawy si přes noc vzal prášky a v pondělí dopoledne se cítil dobře.

Jaké to ale bylo po ráně od Arťuchina, Milane?

Nebylo to tak hrozný, šel jsem to ještě zkusit na led. Pak mě ale začala bolet hlava, bylo mi špatně, tak jsem to radši zabalil a šel do šatny.

Co vám říkal doktor?

Mám zablokovaný krk, hlavně na něm pracovali hodně. Dneska taky. Zítra taky budou určitě pracovat. Doufám, že se to zlepší.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se