Večer před nejdůležitějším zápasem jsem relaxoval na hotelu u bazénu, kde jsem se díval na iPadu na seriály a odpočíval.
Stalo se to tady mým rituálem a doufám ze nám to vyjde i zítra. Čeká nás houževnaty mladý tým, který bude velmi nepříjemný. Ale věřím, že naše zkušenosti, hokejové srdce a touha po vítězství nás dovedou k vítěznému konci!!!
Myslim, že jsme zatím sehráli nejlepší zápas proti "hvězdné" sborné, která nic kromě poblázněného Artuchina nepředvedla.
Jediné, co se jim povedlo předvést, byl trapný cirkus a sprosté zákroky, které do hokeje nepatří.
Netajím se zklamáním nad výkony rozhodčích a přístupem IIHF ohledně našich stížností.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







