Báječné tažení za zlatem skončilo. Čeští hokejisté prohráli v semifinále se Švédskem 2:5 a v neděli si zahrají jen o třetí místo. Důsledná a nepříjmená švédská hra zase jednou rozbila českou ofenzivu.

Přitom Češi začali semifinále dobře, v první třetině dominovali. S prvními minutami získávali jistotu, že jsou lepší než soupeř a hra tomu odpovídala. Jenže dlouho to nemohli gólově vyjádřit.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se