Slávistický odchovanec zažil v semifinále hokejového šampionátu hodně těžký moment. Za stavu 1:1 ho kouč Hadamczik poprvé na turnaji posadil. „Co k tomu říct?“ ptal se sám sebe zklamaný Červenka. „Cítil jsem se dobře. Bylo to rozhodnutí trenéra a já s tím nic nenadělám,“ dodal.
„Zeptejte se trenéra, on se tak rozhodl,“ reagoval Červenka na otázky novinářů, zda mu nepřišel trenérův tah přísný. „První třetina byla z mé strany slušná,“ ohradil se.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







