Slávistický odchovanec zažil v semifinále hokejového šampionátu hodně těžký moment. Za stavu 1:1 ho kouč Hadamczik poprvé na turnaji posadil. „Co k tomu říct?“ ptal se sám sebe zklamaný Červenka. „Cítil jsem se dobře. Bylo to rozhodnutí trenéra a já s tím nic nenadělám,“ dodal.

„Zeptejte se trenéra, on se tak rozhodl,“ reagoval Červenka na otázky novinářů, zda mu nepřišel trenérův tah přísný. „První třetina byla z mé strany slušná,“ ohradil se.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se