Po zápase se veselili s fanoušky, kterým ukázali pohár pro šampiony na náměstí, od sobotního večera už pokračují sami v uzavřené společnosti a skončit se zřejmě jen tak nechystají.
"Jedeme nonstop. A ještě tak dva dny to, myslím, vydržíme," líčil dnes zvesela v rozhovoru s ČTK záložník Daniel Kolář. Útočník Jan Rezek hned po duelu s Ostravou uvedl, že doma nahlásil týdenní "absenci" a dlouho jej prý nikdo neuvidí. "Ale nic dopředu neplánujeme, budeme jenom improvizovat. Tak je to nejlepší," řekl dnes Kolář.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






