Po zápase se veselili s fanoušky, kterým ukázali pohár pro šampiony na náměstí, od sobotního večera už pokračují sami v uzavřené společnosti a skončit se zřejmě jen tak nechystají.

"Jedeme nonstop. A ještě tak dva dny to, myslím, vydržíme," líčil dnes zvesela v rozhovoru s ČTK záložník Daniel Kolář. Útočník Jan Rezek hned po duelu s Ostravou uvedl, že doma nahlásil týdenní "absenci" a dlouho jej prý nikdo neuvidí. "Ale nic dopředu neplánujeme, budeme jenom improvizovat. Tak je to nejlepší," řekl dnes Kolář.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se