Poslední kolo anglické ligy rozhodlo o tom, že fotbalisty West Hamu doprovodí do druhé ligy také Birmingham v kádru s Martinem Jiránkem a Blackpool. Třetí příčku znamenající přímý postup do Ligy mistrů udržel Manchester City, na Arsenal tak čeká předkolo. Pátý nakonec skončil Tottenham, který se tak může těšit na Evropskou ligu.
Birminghamu se stala osudnou porážka 1:2 s Tottenhamem. Vítěz Ligového poháru se tak do druhé ligy vrací po dvou letech. Spolu s ním sestupuje nováček Blackpool, který prohrál 2:4 s mistrovským Manchesterem United.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







