Na kurtu je stěží přehlédnutelná. Šestadvacetiletá americká tenistka Bethanie Matteková-Sandsová nosí vysoké černé podkolenky, šortky a tváře jí pod očima zdobí výrazné černé malování ve stylu amerického fotbalu.

„Jo, inspirovala jsem se u Lady Gaga,“ přiznala po vítězném utkání 2. kola s Lepchenkovou, kterou porazila 6:3, 2:6, 6:3.

„Líbí se mi její písničky. Je svá, je prostě cool. Nikdy nevíte, co příště udělá a tohle oceňuji,“ říká Matteková-Sandsová.

 

 

Extravagantní modely chce nosit i dále. Prý uvažovala i o tom, že nastoupí v oblečení z syrového masa, jako Lady Gaga. „Uvažovala jsem o nějaké slanině na ramena. Ale nevím, co by to udělalo na sluníčku,“ smála se Američanka.

Své zvyky nehodlá měnit ani na konzervativním Wimbledonu. Ten tenistům předepisuje bílou barvu. Matteková-Sandsová, ale už v minulosti ukázala, že se nebojí. Třeba na US Open zaplatila v roce pokutu za slaměný kovbojský klobouk.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist