Je to dva týdny, co fotbalovou Slavii ovládla skupina Natland. Její investiční ředitel Josef Vojta si zatím dění okolo klubu, jemuž se na poslední chvíli podařilo zachránit prvoligovou licenci, pochvaluje. "Jsme na dobré cestě. Vytyčili jsme si cíle záchránit klub, uderžet licenci a stabilizovat a reorganizovat klub. První dva máme a na tom dalším pracujeme," řekl Vojta.
"Měli reálně deset dní na to, co by normálně trvalo tři měsíce. Pracovali jsme ve dne v noci, prošli jsme stovky dokumentů," uvedl Vojta na tiskové konferenci.
Museli jste také zaplatit dluhy, které ohrožovaly klub na životě. Na kolik zatím záchrana Slavie přišla?
Na akutní záchranu Slavie jsme zaplatili 25 milionů korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










