Tvrdil, že zklamaný není, přesto z Tomáše Pekharta po posledním zápase za Spartu nadšení nepřekypovalo. V posledním zápase s Hradcem Králové vstřelil jeden gól z penalty, protože však David Lafata z Jablonce skóroval dvakrát, osmnáct branek mu korunu pro nejlepšího střelce nevyneslo.
Pekharta však více mrzelo, že ve Spartě nedostal větší prostor, v základní sestavě na jaře nastoupil jen pětkrát. I tak nastřílel v rudém dresu sedm gólů. Nyní ho čeká mistrovství Evropy do 21 let a pak přesun do německého Norimberka, kde okusí jednu z nejlepších lig Evropy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










