Tvrdil, že zklamaný není, přesto z Tomáše Pekharta po posledním zápase za Spartu nadšení nepřekypovalo. V posledním zápase s Hradcem Králové vstřelil jeden gól z penalty, protože však David Lafata z Jablonce skóroval dvakrát, osmnáct branek mu korunu pro nejlepšího střelce nevyneslo.

Pekharta však více mrzelo, že ve Spartě nedostal větší prostor, v základní sestavě na jaře nastoupil jen pětkrát. I tak nastřílel v rudém dresu sedm gólů. Nyní ho čeká mistrovství Evropy do 21 let a pak přesun do německého Norimberka, kde okusí jednu z nejlepších lig Evropy.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se