Okresní soud v Olomouci od rána řeší případ údajného úplatku ve fotbalové lize. Před soudem dopoledne vypovídali čtyři obžalovaní. Olomoucký brankář Petr Drobisz, který je obviněn z podplácení, bývalí hráči Bohemians Praha David Zoubek a Miroslav Obermajer i šéf střížkovského klubu Karel Kapr, ti všichni jsou obviněni z přijetí úplatku.
Drobisz měl hráčům Bohemians slíbit a poté předat úplatek ve výši 300 tisíc korun po posledním zápase sezony 2008/2009, v němž Olomouc porazila Bohemians 3:0 a postoupila do předkola Evropské ligy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





