Okresní soud v Olomouci od rána řeší případ údajného úplatku ve fotbalové lize. Před soudem dopoledne vypovídali čtyři obžalovaní. Olomoucký brankář Petr Drobisz, který je obviněn z podplácení, bývalí hráči Bohemians Praha David Zoubek a Miroslav Obermajer i šéf střížkovského klubu Karel Kapr, ti všichni jsou obviněni z přijetí úplatku.

Drobisz měl hráčům Bohemians slíbit a poté předat úplatek ve výši 300 tisíc korun po posledním zápase sezony 2008/2009, v němž Olomouc porazila Bohemians 3:0 a postoupila do předkola Evropské ligy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se