Lukáš Konečný v pátek obhájil titul mistra Evropy v profesionálním boxu a dnes odpovídal na dotazy čtenářů IHNED.cz. Věří, že jej čeká odveta za zápas o titul mistra světa s Ukrajincem Dzindzirukem. "Tomu bych rád vrátil porážku," konstatoval. A s kým by se chtěl jednou utkat? "Třeba i s Pacquiaem, Cottem či De La Hoyou … ale to je z marketingového hlediska bohužel utopie," konstatoval.
V době, kdy odpovídal, ještě netušil, že už jej organizace WBO vyhlásila oficiálním vyzyvatelem Sergeje Dzinziruka z Ukrajiny v boji o titul mistra světa. S ním už jednou vyrovnaný zápas o světový titul podle rozhodčích těsně prohrál, nyní čeká na termín i místo zápasu. Ten určí burza pořadatelů, nejspíš se bude boxovat koncem roku v Americe.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





