V Olomouci pokračuje soud v případu údajné korupce po zápase Sigmy Olomouc s Bohemians. Dnes vypovídají další svědci.

Včera vypovídali všichni čtyři obžalovaní – Petr Drobisz, který měl úplatek ve výši 300 tisíc korun předat, Karel Kapr, Miroslav Obermajer a David Zoubek, obvinění z jeho přijetí. Dostavil se i Jiří Kubíček, bývalý ředitel olomouckého klubu, který přišel s novým a zásadním svědectvím o tom, že v klubu byly v tu dobu peníze uvolněny.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se