V Olomouci pokračuje soud v případu údajné korupce po zápase Sigmy Olomouc s Bohemians. Dnes vypovídají další svědci.
Včera vypovídali všichni čtyři obžalovaní – Petr Drobisz, který měl úplatek ve výši 300 tisíc korun předat, Karel Kapr, Miroslav Obermajer a David Zoubek, obvinění z jeho přijetí. Dostavil se i Jiří Kubíček, bývalý ředitel olomouckého klubu, který přišel s novým a zásadním svědectvím o tom, že v klubu byly v tu dobu peníze uvolněny.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










