Okresní soud v Olomouci odročil případ údajné korupce ve fotbale po zápase Olomouce a Bohemians Praha v květnu 2009, kdy měl olomoucký brankář Petr Drobisz předat úplatek ve výši 300 tisíc korun. Soud bude pokračovat 23. června.

Hlavním důvodem bylo, že olomoucký právník Petr Konečný, který zastupuje Drobisze, navrhl předvolat dalších 17 svědků. Žalující strana navrhla dalšího jednoho svědka, Ondřeje Lněničku.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se