Spory zažehnány, už jsou podle svých slov zase jednotný tým. Španělští fotbalisté se poprvé sešli od vyhrocených zápasů mezi Realem Madrid a Barcelonou a tvrdí, že je vše v pořádku.

Emoce tekly, španělští hráči se osočovali a reprezentační trenér Vicente del Bosque s hrůzou sledoval, jak se mu před očima drolí nejúspěšnější tým poslední doby, s nímž vyhrál mistrovství světa a předtím i Evropy. Čtyři zápasy v 18 dnech mezi Realem a Barcelonou byly hodně vyhrocené.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se