Fotbalisté Žižkova se po dvou sezonách strávených ve druhé lize vracejí do nejvyšší soutěže. Rozhodla o tom jejich dnešní výhra v duelu 29. kola v Mostě 1:0, o kterou se postaral v 72. minutě vítězným gólem Michal Kropík.
Viktoria má na druhém místě tabulky před posledním zápasem tohoto ročníku nedostižný čtyřbodový náskok před třetí Jihlavou a doprovodí do ligy další pražský celek Duklu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




