Fotbalisté Žižkova se po dvou sezonách strávených ve druhé lize vracejí do nejvyšší soutěže. Rozhodla o tom jejich dnešní výhra v duelu 29. kola v Mostě 1:0, o kterou se postaral v 72. minutě vítězným gólem Michal Kropík.

Viktoria má na druhém místě tabulky před posledním zápasem tohoto ročníku nedostižný čtyřbodový náskok před třetí Jihlavou a doprovodí do ligy další pražský celek Duklu.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se