Trenér fotbalové reprezentace Michal Bílek se vrátil z přípravného turnaje Kirin Cup v Japonsku s pozitivními dojmy. Pochvaloval si, jak národní tým bez řady opor k oběma odehraným zápasům přistoupil a zvlášť ho potěšil výkon v úterním duelu proti domácímu výběru. Slabou ofenzivu vysvětloval řadou nováčků v kádru a také tím, že Češi podle něj rozhodně neměli v Asii kvalitnější tým než soupeři.

Bílek: Přístup hráčů mě uspokojil

Bezbrankové remízy s Peru a Japonskem, po kterých se všechny tři týmy podělily o vítězství v turnaji, proto bral. "Cítím uspokojení z toho, jakým způsobem k tomu hráči přistoupili, hlavně jak zvládli utkání proti Japonsku. Pro některé z nich to byl možná nejtěžší zápas, který zatím odehráli," řekl Bílek po příletu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se