Českomoravský fotbalový svaz je na pražském Strahově v nájmu a nevlastní už ani dům v Kozí ulici. A protože svazy v jednotlivých evropských zemích by měly mít podle regulí UEFA mít své vlastní sídlo, bude členům nedělní valné hromady předložen projekt nového sídla v Lipencích na jihu Prahy.

„Ve středu města se potřebný prostor nenajde a tak jsme se nakonec rozhodli pro Lipence. Zvolení této lokality samozřejmě vůbec nesouvisí s tím, že v této obci bydlí svazový předseda Ivan Hašek. Půjde nejen o správní budovu, ale o vybudování celého rozsáhlého areálu. V něm by měla být dále krytá hala, hotel, rehabilitační zařízení a asi pět hřišť. S dokončením počítáme v roce 2014,“ prozrazuje první místopředseda Jindřich Rajchl.

Zbývá vám ještě 40 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se