Liberec, Karlovy Vary, Pardubice, Sparta, Vítkovice a Chomutov, jména šesti klubů, které od výkonného výboru ČSLH získalo status Akademie Českého svazu ledního hokeje. Kluby to teď svazu musí "oplatit" vytvořením takových podmínek pro mládež, jaké mají k dispozici seniorská extraligová mužstva.
Další tři kluby, které se o status akademie ucházely, Brno, Plzeň a Jihlava, podmínky nesplnily. "Není ale vyloučeno, že jej získají později," uvedl prezident hokejového svazu Tomáš Král.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




