Hlavní kouč fotbalové reprezentace do 21 let Jakub Dovalil doufá v to, že čeští mladíci v sobotním zápas o třetí místo na ME v Dánsku odhodí zábrany a představí se v lepším světle než například při semifinálové prohře se Švýcary, po níž byli kritizování za pasivní hru.

"Chceme předvést lepší výkon, hlavně v ofenzivě, v níž nám to zatím tolik nejde. Ale stejně to bude spíš o vůli a morálce. Hraje se pátý zápas během necelých dvou týdnů, což je docela zápřah. Ale oba týmy to mají stejné," uvedl Dovalil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se