Hlavní kouč fotbalové reprezentace do 21 let Jakub Dovalil doufá v to, že čeští mladíci v sobotním zápas o třetí místo na ME v Dánsku odhodí zábrany a představí se v lepším světle než například při semifinálové prohře se Švýcary, po níž byli kritizování za pasivní hru.
"Chceme předvést lepší výkon, hlavně v ofenzivě, v níž nám to zatím tolik nejde. Ale stejně to bude spíš o vůli a morálce. Hraje se pátý zápas během necelých dvou týdnů, což je docela zápřah. Ale oba týmy to mají stejné," uvedl Dovalil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







