Přesně týden má fotbalový klub FC Děčín, za který hrají převážně Romové, na to, aby zaplatil okresnímu fotbalovému svazu pokuty za nevybíravé fauly, napadení a nadávky vůči soupeřům, rozhodčím i divákům. Souhrná částka činí necelých 40 tisíc korun.
Předseda FC Děčín Ladislav Čisár ale říká, že romský klub peníze nemá a situace je kritická. "Špatně to vypadá. Nemáme peníze," prohlásil Čisár v rozhovoru pro HN.
Jak peníze sháníte?
Vy nám snad půjčíte? Sháníme všude možně, nikdo nám ale nechce pomoct.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






