Přesně týden má fotbalový klub FC Děčín, za který hrají převážně Romové, na to, aby zaplatil okresnímu fotbalovému svazu pokuty za nevybíravé fauly, napadení a nadávky vůči soupeřům, rozhodčím i divákům. Souhrná částka činí necelých 40 tisíc korun.

Předseda FC Děčín Ladislav Čisár ale říká, že romský klub peníze nemá a situace je kritická. "Špatně to vypadá. Nemáme peníze," prohlásil Čisár v rozhovoru pro HN.

Jak peníze sháníte?
Vy nám snad půjčíte? Sháníme všude možně, nikdo nám ale nechce pomoct.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se