V posledních deseti letech patřily stále k nejlepším deblistkám, ale v posledním roce a půl vytvořily i nejlepší deblový pár. Češka Květa Peschkeová a Slovinka Katarina Srebotniková vyhrály ve Wimbledonu svůj první grandslamový titul a navíc se posunuly na první místo světového žebříčku.

Peschkeová se prvního grandslamového titulu dočkala v 35 letech. Před rokem prohrála se slovinskou parťačkou ve finále French Open. Celkem měla před Wimbledonem devatenáct deblových turnajových titulů. Ten dvacátý získala na trávě v All England Clubu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se