V posledních deseti letech patřily stále k nejlepším deblistkám, ale v posledním roce a půl vytvořily i nejlepší deblový pár. Češka Květa Peschkeová a Slovinka Katarina Srebotniková vyhrály ve Wimbledonu svůj první grandslamový titul a navíc se posunuly na první místo světového žebříčku.
Peschkeová se prvního grandslamového titulu dočkala v 35 letech. Před rokem prohrála se slovinskou parťačkou ve finále French Open. Celkem měla před Wimbledonem devatenáct deblových turnajových titulů. Ten dvacátý získala na trávě v All England Clubu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





