Společnost Nike představila v úterý večer nový sparťanský dres, v němž fotbalisté úřadujícího vicemistra vstoupí do nové sezony. Bude mezi nimi i brankář Jaromír Blažek, který je ve svých 38 letech nejstarším českým prvoligovým gólmanem.

Máte za sebou šestnáctidenní soustředění v Rakousku. Jak bylo pro vás náročné?
Nebyla to žádná procházka. Po tvrdých trénincích jsme sehráli osm zápasů, takže program jsme měli bohatý. Zranění se mi vyhnula a fyzicky i psychicky jsem v pohodě.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se